Öğrenci Yorumlarımız

AYYILDIZ AKADEMİ > Öğrenci Yorumlarımız

Sektörün içinde olan profesyonel hocamız konuları detaylıca işleyip, anlamadığımız konularda birebir sorularımızı cevaplaması çok büyük avantaj. Siber güvenlik sektöründe profesyonelleşmek isteyenlere bu eğitimi tavsiye ederim.

Osman O.
Siber Güvenlik - 1

Saygıdeğer eğitmenlerimiz ile birlikte olağan üstü konular işliyor ve hayati önemi taşıyan hem heyecan verici ve çok değerli eğitimler alıyoruz, ayrıca Eğitmenlerimizin profesyonelliği ve bizlere dersleri anlayacağımız dilde aktarmaları çok memnun etti.

Narin D.
Bilişim Başlangıç

Ömrüm boyunca bir çok “eğitime” katıldım ama ilk defa eğiten bir eğitime katılıyorum. Bütün Ayyıldız Akademi ekibine sonsuz teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Hasan Ö.
Siber Güvenlik - 1

Anlayışla öğrencilerine yaklaşan, değer ve özen gösteren öğretmenler ile incelikle işlenen, temel bilişim dersi almak isteyenler için yerinde bir seçim olduğunu ve olacağını düşünüyorum.

M.Burak
Bilişim Başlangıç

Eğitim veren hocalarımız alanlarında gerçekten en iyileri pişman olmayacağınız bir yola girersiniz. Gezmeyin, tozmayın, paranızı ayırın. Öğrencilerini eğiten insanlardan eğitim almış olursunuz. Eğitim sonunda 5 hafta nasıl geçti bilemeyeceksiniz ve eğitimdeki herkesi çok özleyeceksiniz.

Eray K.
Siber Güvenlik - 1

Ayyıldız Tim ten aldığım eğitimi bir ayrıcalık olarak görüyorum uzun zamandır bildiğim ve takip ettiğim bir kuruluş milli ve manevi değerlere verdikleri değerle TÜRKİYE'nin bence en saygın en kaliteli dünya çapında tanınan bir siber şirket böyle bir kuruştan eğtim almakta gurur duyuyorum.

Halime A.
Bilişim Başlangıç

Merhabalar öncelikle bu eğitime vesile Olan Ve emeği geçen bütün eğitmenlerimize çok teşekkür ediyorum.Bura da işin gerçek yüzünü zorluklarını ve en ince detaylarını öğrenmiş olduk. Çok eğlenceli ve öğretici bir eğitimdi.Aranan siber güvenlik uzmanı olmak için tek nokta AYYILDIZ AKADEMİ

Şeref A.
Siber Güvenlik - 1

Eğitmenimiz elinden geldiğince bizlere yardımcı oldu. Araştırmak için ipuçları vermeside güzel bir yaklaşımdı. Ayyıldı tim ekibi de bize bir şeyler katmak için elinden geleni yaptı. Olaya kesinlikle maddi baktıklarını düşünmüyorum. Ek dersler ve haftasonu dersler bunun örneği. Teşekkür ederim emeği geçenlere.

Uğur B.
Bilişim Başlangıç

Yıllar önce yaptıkları işleri, projeleri hayranlıkla izleyip, takip ettiğim, merak ettiğim Ayyıldız Tim Ekibinden şimdi Ayyıldız Akademi bünyesinde özel ders almak nasip oldu, duygusu tarifsizdir. Emeği geçen bütün eğitmenlerime Teşekkür ediyorum. İşin ehli, profesyonel bir ekipten ders almak gurur verici. Bu alanda kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlarıma tavsiye ediyorum.

Ahmet Cüneyt K.
Bilişim Başlangıç

Öncelikle şunu söylemeliyim AYT bu konuda çok profesyonel eğitim tarzımız önce konu anlatılır daha sonra uygulama kısmına geçilir.Hocamız uygulayarak yapmamız gerekenleri ve hata aldığımızda nasıl yorumlayarak çözmemiz gerektiğini gösterir.Gerekli kodları göndererek uygulamamızı ister, bir sonraki derste bi önceki dersin kısaca özeti yapılır bu şekilde sistematik disiplinli bi ders akışımız vardır.

H.Nur
Siber Güvenlik - 1

Siber Güvenliğin adresi Ayyıldız Akademi. 5 hafta içinde bir çok konu ele alıp uyguladık. Hem bilgisayarımı hem de cep telefonumu tehlikeden artık uzak tutabilirim.

Ebrar A.
Siber Güvenlik - 1

Ay Yıldız ekibinde eğitim almayı hayal bile edemezdim. Tek istedikleri vatanına milletine faydalı başarılı bir bireyler olmamiz. Sizlerin yıllar içinde ki birikimlerinizden uzun süreler faydalanmak üzere. İyi ki varsınız.

Hanife Ç.
Bilişim Başlangıç