EĞİTİMLERİMİZ

AYYILDIZ AKADEMİ > EĞİTİMLERİMİZ
Bilişim Başlangıç Eğitimi
Bilişim dünyasına girmek isteyip herhangi bilgisi olmayan, bilişim dünyasını keşfetmek isteyen, nereden başlamam gerekiyor sorusuna cevap arayanlar için idealdir.
Siber Güvenlik - 1 Eğitimi
Başlangıç eğitimini tamamlamış ya da eşleniği bilgi seviyesinde olan hacker olmak isteyen ve sızma testlerine ilgili adaylar için idealdir.
Yapay Zeka - 1 Eğitimi
Yapay Zeka'ya merak salmış, bu alanda profesyonelce temelleri atmak ve daha ileriye gitmek için başlangıcı arayan adaylarımız için idealdir.
Malware Analist Eğitimi
Zararlı yazılımlar üzerinde çalışarak tehditleri inceleyip analitik çalışmak ve kendi tedbirlerini uygulamak isteyen adaylarımız için idealdir.
SOC Analist Eğitimi
Kurumlarda gelecek tehditleri analiz ederek loglar üzerinde atak tespiti yaparak kurumların güvenliğini sağlamak isteyen adaylarımız için idealdir.
Siber Güvenlik - 2 Eğitimi
Siber Güvenlik 1 tamamlamış öğrencilerimiz ya da denkliği bilgi seviyesinde olan bilgi seviyesini artırmak isteyen adaylarımız için idealdir.
Yapay Zeka - 2 Eğitimi
Yapay Zeka 1 eğitimi almış ya da denkliği eğitim düzeyine sahip ve bilgi seviyesini geliştirmek daha ileri taşımak isteyen adaylarımız için idealdir.